Poznaj nas lepiej

NASZA HISTORIA

Project Beast działa na rynku sportowym od 2017 r., produkując sprzęt sportowy i akcesoria treningowe dopasowane do potrzeb sportowców siłowych.

Koncepcja marki, która będzie w stanie kompleksowo zaspokoić potrzeby sportowców siłowych zrodziła się z naszych własnych doświadczeń i obserwacji. Środowisko, do którego adresujemy nasze treści i produkty, poznawaliśmy wcześniej w różnych rolach: zawodnika trójboju siłowego, trenera personalnego, opiekuna sekcji sportowych, sprzedawcy asortymentu treningowego. Wielość doświadczeń pozwoliła nam zdefiniować oczekiwania wymagającej grupy odbiorców. Naszą firmę tworzy obecnie zespół pasjonatów, którzy na sporty siłowe spojrzeć mogą z różnych perspektyw: trenera i zawodnika, psychologa i instruktora, klienta i inwestora.

Potrzeby siłaczy, które wciąż pozostają niezaspokojone poznaliśmy sami: spotykając się wielokrotnie z brakiem odpowiedniego wyposażenia na siłowni, bezskutecznie poszukując w klubach sprzętu dostosowanego do treningu na wysokich obciążeniach, mozolnie zbierając informacje, które mogłyby wspomóc doskonalenie techniki lub mentalne przygotowanie do startu, a wreszcie startując w zawodach przy pustych trybunach. Te doświadczenia pozwoliły nam określić obszary, w których pragniemy wspierać rozwój sportowców siłowych, zapewniając im odpowiedni sprzęt, miejsca treningowe, fachową wiedzę oraz wspierającą społeczność.

Wciąż poszerzając swoje horyzonty, zajmujemy się obecnie również wyposażaniem placówek sportowych - siłowni partnerskich i franczyzowych. Prowadzimy także szkolenia dla zawodników, trenerów i pracowników partnerskich klubów.

 


NASZA MISJA


Project Beast powstał po to, by kompleksowo zaspokajać potrzeby środowiska związanego z treningiem siłowym.

Uczestniczymy w propagowaniu treningu siłowego i dostarczamy kompleksowych rozwiązań, umożliwiających efektywny rozwój siłowy. Wspieramy zawodników dyscyplin siłowych, oferując im techniczne i merytoryczne zaplecze treningowe.NASZ CEL


Pragniemy propagować trening siłowy i podnosić jego efektywność.

Chcemy wspomagać rozwój sportowców, dla których trening siłowy stanowi podstawę lub element planu treningowego, a także wspierać trenerów sportów siłowych i związanych z ich branżą inwestorów. Naszym celem jest dostarczanie najwyższej jakości sprzętu i akcesoriów dedykowanych do treningu siłowego, popularyzacja wiedzy związanej z rozwojem siłowym, a także tworzenie i wyposażanie placówek dopasowanych do potrzeb siłaczy.

 

NASZA FILOZOFIA


STAWIAMY NA SIŁĘ I EFEKTYWNOŚĆ TRENINGU, NIE NA WYGLĄD I EFEKTOWNOŚĆ SUKCESU

Project Beast powstał dla tych, którzy silną wolę przekuwają w silne ciało, nie po to żeby podobać się bardziej, ale po to żeby MÓC WIĘCEJ. Dla tych, którzy stawiają na intensywny trening, zamiast na intensywny bronzer i dla tych, którym „extra strong” nie kojarzy się tylko z oznaczeniem trwałości na żelu do włosów. Project Beast skierowany jest do siłaczy i tych, którzy pragną nimi zostać. Do sportowców, którzy zamiast "ładni i modni" wolą być SKUTECZNI.

NASZE MOTTO  • Chcemy byś stawał się silniejszy, efektywnej
  • W tym celu produkujemy własny sprzęt treningowy, wykorzystując najlepsze technologiczne rozwiązania i oferujemy kompleksowe metody podnoszenia efektywności treningu siłowego. Pragniemy zapewnić Ci nie tylko narzędzia, ale i wiedzę potrzebną do rozwoju oraz miejsca dopasowane do treningowych potrzeb.

  • Wierzymy w siłę, popartą rozumem
  • Wiemy, że do sportowego sukcesu poza silnym ciałem i silną wolą niezbędne jest opanowanie techniki, fachowa wiedza, treningowe doświadczenie i mentalne przygotowanie. Umożliwiamy Ci je, oferując niezbędne zaplecze.

  • Uważamy, że wiedząc więcej, trenujesz mądrze i osiągasz więcej
  • Dlatego dzielimy się fachową wiedzą i ułatwiamy wymianę doświadczeń, tworząc wzajemnie wspierającą się społeczność.